Spravca Liptov


Volám sa Daniel Hančík. Mám 31 rokov a pochádzam z okolia Bytče. Automobilizmus, ako taký, je popretkávaný celým mojím životom. Avšak prvý, poviem profesionálny kontakt so svetom a biznisom s automobilmi bol v roku 2013. Vtedy som nastúpil do spoločnosti MOTOR-CAR Žilina, ktorá sa zoberá predajom vozidiel značky Mercedes-Benz a Jeep. Ako certifikovaný predajca vozidiel som sa stal v Žiline onedlho lídrom nielen v predaji. Zároveň som vytvoril projekt Dano&AMG, v ktorom som zjednotil viac ako 10.200 fanúšikov AMG Mercedesov nielen po celom Slovensku. Bol som jeden z tých, ktorý vytváral a dovolím si tvrdiť, že stále vytvára povedomie o tejto značke.

Po necelých piatich rokoch som cítil, že potrebujem zmenu, niekde sa posunúť. Jednoducho novú výzvu, a tak som sa rozhodol prijať ponuku od spoločnosti MD-Bavaria Žilina, najlepšieho a jedného z najsilnejších dílerov značky BMW na celom Slovensku. Aktuálne pôsobím, okrem iného, aj ako predajca BMW Premium Selection a jazdených vozidiel.

Taktiež som spoluorganizátor dvoch ročníkov stretnutia milovníkov automobilov „MilujemAutá Festival“, ktoré sa konali v rokoch 2014 a 2015. V roku 2016 som založil a oživil Autoklub Žilina, ktorý bol založený v Žiline v roku 1927. Ako predseda spomínaného klubu sme s členmi zorganizovali aj prvý ročník stretnutia milovníkov historických vozidiel. O rok neskôr prebehol druhý ročník už pod názvom „Zabudnuté volanty“.

K tomu som napísal desiatky článkov, z ktorých niektoré vyšli napríklad v časopise Veterán SK, či v novinách Žilinský Telegraf. Vzniklo aj pár videí a vytvoril som stovky príspevkov pre môj facebook či instagram.

Robím to, čo ma baví, milujem autá a ty máš teraz možnosť prečítať si kúsok z toho.

Ak ťa čokoľvek zaujíma, máš otázku, kontaktuj ma.
daniel.hancik@gmail.com